XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.07.2024 r. 

  1. Pielgrzymka Duchowa w tym roku w sanktuarium w Lubaszu każdego dnia o godz. 20.00. Można łączyć się z nią również przez stronę internetową.
  2. Autobus na przywitanie pielgrzymów wyjedzie 15 lipca o g. 2.00 i będzie wracał 15 lipca o godz. 22.00. Koszt 120 zł (sam powrót 60 zł). Zapisy z wpłatą w zakrystii do końca dzisiejszej niedzieli.
  3. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. porannych od poniedziałku do piątku. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30.
  4. W lipcu i sierpniu, biuro parafialne jest nieczynne w czwartki.
  5. Można zamawiać intencje, które nasi księża odprawią w ramach pielgrzymek i wyjazdów wakacyjnych. Przyjęte intencje będziemy ogłaszali podczas wieczornych Eucharystii i uwzględnimy je w modlitwie wiernych.
  6. W tym tygodniu w czwartek, święto św. Benedykta, op., Patrona Europy.
  7. Wymienianki roczne w piątek o godz. 18.00, różaniec i po nim Msza św. w intencji zmarłych.
  8. Nabożeństwo fatimskie w sobotę o godz. 20.00.
  • W ostatnim czasie zmarł: śp. Janusz Krom ze Śmieszkowa (Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz 13.00 w naszym kościele). Dobry..

Polecamy

Polecane modlitwy

Polecane modlitwy

"Święty Rochu, Błogosławionym tyś obrońcą i Patronem morowego powietrza, proś za nami Pana Boga, aby nas minęła morowa plaga, tak nam Boże daj" AD 1709

Polecane modlitwy

Intencja Żywego Różańca na lipiec:

Módlmy się w int. wypoczywających na wakacjach o bliskość z Bogiem oraz za pielgrzymów Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

Parafialny FB

 


STANOWISKO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI WOBEC DZIAŁAŃ JANA PAWŁA II ODNOSZĄCYCH SIĘ DO PRZESTĘPSTW SEKSUALNYCH WOBEC MAŁOLETNICH  <LINK>

Kościół w obiektywie